Комунальний заклад освіти "Дніпровський ліцей №31" Дніпровської міської ради
Акція "Великодній кошик для ЗСУ"
3 трав. 2024
![](/uploads/org3062/news_1714981024_.jpg)
До великого свята Великодня учні нашого ліцею прийняли участь в акції "Великодній кошик для ЗСУ". Діти зібрали велику кількість смаколиків для наших захисників. Дякуємо всім учням та батькам, які долучилися до збору, а також волонтерській організації "На крилах", яка допомогла доставити наші привітання. Дякуємо вам, наші захисники! Зі святом вас! Смачного!